Küpsised

Järgnevad on üldised kasutustingimused rentax.ee e-poe jaoks, mis puudutavad küpsiseid:

  1.  Küpsised on väikesed andmefailid, mis salvestatakse kasutaja seadmesse (nt arvuti, mobiiltelefon) veebilehe külastamisel. Küpsised võimaldavad veebilehel meelde jätta kasutaja eelistused ning analüüsida külastajate käitumist.
  2.  Rentax OÜ kasutab küpsiseid oma veebilehe funktsionaalsuse ja kasutusmugavuse parandamiseks. Näiteks võivad küpsised mäletada kasutaja ostukorvi sisu või logida sisse automaatselt järgmisel külastusel.
  3.  Rentax OÜ kasutab ka analüütilisi küpsiseid, et jälgida veebilehe külastajate käitumist ja paremini mõista nende eelistusi ning vajadusi. Analüütiliste küpsiste abil kogutud teave on anonüümne ning seda kasutatakse ainult statistilistel eesmärkidel.
  4.  Rentax OÜ kasutab ka kolmandate osapoolte küpsiseid, näiteks Google Analytics ja Facebook Pixel, mis võimaldavad meil koguda teavet veebilehe kasutajate kohta ja näidata neile reklaame vastavalt nende huvidele.
  5.  Kasutaja saab küpsised igal ajal oma seadmes välja lülitada või kustutada, kuid see võib mõjutada veebilehe kasutusmugavust ning mõningaid funktsioone võivad olla piiratud. Enne küpsiste keelamist või kustutamist soovitame kasutajatel tutvuda veebilehe privaatsuspoliitikaga.
  6.  Rentax OÜ tagab, et kasutaja isikuandmeid ei salvestata küpsiste abil ning et kogutud teave on alati anonüümne ja kasutatakse ainult statistilistel eesmärkidel.
  7.  Kasutaja nõustumine küpsiste kasutamisega rentax.ee veebilehel loetakse nende üldiste kasutustingimuste nõustumiseks. Rentax OÜ jätab endale õiguse muuta neid tingimusi igal ajal, ilma et sellest oleks ette teatatud.