E-poe kasutusjuhend

Pole midagi lihtsamat, kui tellida meie e-poest endale meelepäraseid tooteid.

Selleks piisab lihtsalt, et panete sobilikud tooted järjest ostukorvi ning seejärel vajutate „Vormista Tellimus“.

Peale seda suunatakse Teid edasi lehele, kus näete enda poolt valitud toodete kokkuvõtet ning peate sisestama edasised andmed, mis on vajalikud Teie tellimuse vormistamiseks [NB! Teie andmeid kasutatakse ainult tellimusega seotud toiminguteks].

Samuti peate valima kuidas soovite tellitud kaubad kätte saada. (Erinevate transpordi võimalustega saate tutvuda Vajutades siia).

Peale tellimuse kinnitamist saabub Teie poolt sisestatud e-posti aadressile „Tellimuse Kinnitus“, mis tähendab, et Teie tellimus on võetud töötlusesse. Andmete töötluse käigus koostatakse Teile tellimuse kohta lõplik arve või juhul kui mõni toode hetkel laost puudub siis informeeritakse Teid sellest ning lepitakse kokku edaspidises (tegelik tarneaeg jne…). [NB! Teie e-postile saabunud „Tellimuse Kinnitus“ ei ole maksmisele kuuluv dokument.]

Kui soovite saada meie püsikliendiks, ning olla edaspidi teavitatud meie sooduspakkumistest ning kampaaniatest siis selleks peaksite end esmalt registreerima Vajutades siia suunatakse Teid registreerimise aknasse.

Peale registreerimist saabub Teie poolt sisestatud e-maili aadressile parool, millega saate siseneda meie süsteemi.

Nii parooli, kui ka teisi andmeid saate vajadusel hiljem süsteemis muuta (v.a. e-maili aadress).

Toodete valimine ning ostukorvi lisamine toimub täpselt nii nagu registreerimata kasutajatel. Üheks eeliseks on see, et Teie ostukorv säilib ka meie müügisüsteemist väljumise korral kuni ostukorvi omal soovil tühjendamiseni või tellimuse kinnitamiseni. Samuti ei ole tarvis Teil tellimuse vormistamisel enam uuesti oma kontaktandmeid sisestada.

Kui parool on Teie e-mailile saabunud siis sisenemiseks vajutage lehekülje paremal üleval nurgas asuvale lingile “Logi sisse”.

NB! Kasutajatunnuseks on Teie e-maili aadress.

Samuti hakkavad saabuma Teie tellimuse kinnitused ja arved samale e-maili aadressile.

Juhul kui mingil põhjusel parool ei saabunud Teie e-mailile hiljemalt 10 minuti jooksul peale registreerimist siis kontrollige palun ka “Junk mail” kausta või vajutage “taasta parool” ning tellige endale uus parool.

Meeldivat ostlemist !